wymiana ekranu w Surface Pro 4 1724

Wymiana ekranu w Microsoft Surface Pro 4 to jedna z usług, które oferujemy w naszym serwisie tabletów. Niezależnie od tego jak bardzo dbamy o swój tablet, każdemu może zdarzyć się go upuścić. Chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe. Ekran dotykowy i matryca LCD to najdelikatniejsze elementy tabletu. W Modelu Microsoft Surface Pro 4 1724 producent zastosował obudowę ze stopu aluminium i magnezu, która może wytrzymać naprawdę wiele, w przeciwieństwie do wyświetlacza, który to w większości przypadków ulega uszkodzeniu jako pierwszy. W serwisie LaptopFix wymieniamy wyświetlacze i digitizery w tabletach praktycznie codziennie. Jeśli chodzi o tablety, jest to jedna z najczęściej zgłaszanych usterek.

Klientka dostarczyła wspomniany tablet Surface Pro 4 osobiście do naszego punktu serwisowego w Warszawie. Sprzęt od razu trafił na serwis do jednego z naszych techników do weryfikacji usterki i wyceny naprawy. Jak się okazało uszkodzeniu uległa nie tylko szyba ale również matryca LCD. Obraz wyświetlał się tylko częściowo, w rogu widoczna była czarna plama, a od pęknięcia odchodziły kolorowe paski. W tym przypadku konieczna była wymiana modułu wyświetlacza. Drugą z usterek był uszkodzony zawias stopki znajdującej się na tylnej obudowie, który również uległ uszkodzeniu podczas upadku. Gdy tylko Klientka zaakceptowała kosztorys, niezwłocznie przystąpiliśmy do naprawy tabletu Surface. W toku naprawy wymontowaliśmy połamany moduł LCD i wkleiliśmy w jego miejsce nową części, a także wymieniliśmy zawias na sprawny. Tablet po naprawie gruntownie przetestowaliśmy, by upewnić się, że urządzenie działa bez zarzutu. Już po trzech dniach, w pełni sprawne urządzenie wydaliśmy Klientce.

Jeśli w Twoim tablecie Microsoft Surface Pro 4 zbiła się szybka i konieczna jest wymiana ekranu , zapraszamy na darmową diagnozę i wycenę oraz szybką naprawę.

adres serwisu

                       LaptopFix                              ul.Grójecka 132, 02-390 Warszawa

dane kontaktowe

                       tel: 507 255 608                      mail: serwis@laptopfix.pl

godziny pracy

                  pon - pt.: 10:00–18:00                    sob.: nieczynne