wymiana rozbitego panelu dotykowego w Lenovo Flex 2 14

Wymiana ekranu dotykowego w laptopie Lenovo Flex to widok zdecydowanie rzadszy niż w przypadku tabletów. Uszkodzenia mechanicznie szybek to znaczna część wszystkich napraw tabletów. Niemniej jednak, wymiana rozbitego digitizera w laptopie to usługa, którą w naszym serwisie laptopów wykonujemy regularnie.  Ekran dotykowy, tak jak matryca lcd jest bardzo podatny na uszkodzenia mechaniczne.

Tym razem na tapecie znalazł się laptop Lenovo Flex 2 14. Rozbity panel dotykowy to pierwsza rzecz jak rzuciła się w oczy zaraz po uniesieniu klapy. Laptop od razu został przekazany na serwis, gdzie jeden z techników sprawdził uszkodzenia i wycenił naprawę. Na szczęście, brak było jakiś dodatkowych uszkodzeń. Obraz wyświetlał się prawidłowo. Brak przekłamań kolorów, a także plam czy pasków oznaczał, że matryca na pewno nie ucierpiała w tym zdarzeniu. Po zakończeniu diagnozy usterki i akceptacji kosztorysu, przyszła kolej już na samą naprawę.

Wymiana ekranu w Lenovo flex 2 14 to dla techników naszego serwisu rutynowa czynność. Nie zalecamy jednak samodzielnej wymiany ekranu osobom bez doświadczenia w serwisowaniu laptopów. Ekran dotykowy przyklejony jest do ramki matrycy, a ta z kolei do samej matrycy. W związku z tym, przy rozklejaniu nie trudno jest uszkodzić matrycę lcd. W  rezultacie znacząco podniosłoby to koszty naprawy. Z tego powodu lepiej jest skorzystać z usług profesjonalnego serwisu laptopów i zaoszczędzić na dodatkowych wydatkach.

Klient odebrał w pełni sprawny i przetestowany laptop Lenovo Flex 2 14 z naprawy już na trzeci dzień od przyjęcia go do serwisu. Wykonana naprawa była szybka, skuteczna i z gwarancją.

Jeśli w Twoim laptopie występują problemy z działaniem ekranu dotykowego lub matrycy zapraszamy na darmową wycenę naprawy już w 15 minut.

adres serwisu

                       LaptopFix                              ul.Grójecka 132, 02-390 Warszawa

dane kontaktowe

                       tel: 507 255 608                      mail: serwis@laptopfix.pl

godziny pracy

                  pon - pt.: 10:00–18:00                    sob.: nieczynne