serwis msi warszawa

Serwis MSI Warszawa – Micro-Star International to tajwańskie przedsiębiorstwo informatyczne z siedzibą w Nowym Tajpej. MSI to światowy lider w dziedzinie produkcji oraz projektowania sprzętu gamingowego. Celem firmy MSI jest zapewnienie graczom najlepszych w swojej klasie rozwiązań. Dzięki współpracy z graczami i implementacji wszystkich pożądanych przez użytkowników funkcji, komputery z serii gaming zyskały uznanie graczy z całego świata. Także samo MSI opisuje swoją markę hasłem “True Gaming”. Produkty marki MSI to m.in. laptopy, płyty główne, karty graficzne, komputery All-in-One i akcesoria komputerowe. MSI jest obecne w ponad 120 krajach na całym świecie.

 

Serwis laptopów MSI

Laptopy MSI to głównie laptopy gamingowe: serie Titan GT, Stealth GS, Raider GE, Vector GP, Cyborg i Alpha. Ale w ofercie tego producenta znajdziemy również serie laptopów dedykowanych twórcom i użytkownikom biznesowym, są to: Summit, Prestige i Modern. Seria Creator to z kolei propozycja skierowana do architektów, inżynierów i pasjonatów grafiki 3D.

W LaptopFix Serwis laptopów Warszawa naprawiamy laptopy marki MSI. Nasi serwisanci posiadają duże doświadczenie w naprawie laptopów tej marki, dlatego w krótkim czasie będziemy w stanie trafnie zdiagnozować usterkę i dokonać skutecznej naprawy. Wieloletni staż w naprawie laptopów MSI sprawia, że doskonale znamy typowe usterki i bolączki większości modeli.

Usterki typowe dla laptopów MSI to najczęściej uszkodzone gniazda ładownia, uszkodzenia płyty głównej, zwarcia czy awarie układu graficznego. Podobnie jak w przypadku laptopów innych marek, również wykonujemy wymianę takich podzespołów jak np: klawiatura, matryca lcd, obudowa, dysk ssd. Poniżej lista oferowanych przez nasz serwis usług.

 

Przykładowe usługi oferowane przez pogwarancyjny serwis MSI Warszawa:

 

Naprawa MSI Warszawa

W LaptopFix Naprawa Laptopów MSI zajmujemy się naprawą wszystkich modeli laptopów marki MSI. Poniżej przedstawiamy poszczególne serie laptopów tego producenta i ich przykładowe oznaczenia. Jeśli jednak nie ma na liście Twojego modelu to jeszcze nic straconego. Zapraszamy z laptopem na darmową wycenę naprawy w 15 minut, a nasi technicy zajmą się resztą.

 

seria Titan GTserwis laptopów msi warszawa
 • MSI Titan GT77, Titan GT77 HX, Titan GT77 12U

 

seria Stealth GS
 • MSI Stealth 16 A13VG, Stealth 16 Studio A13VG, Stealth 17 Studio A13VH, Stealth 14 Studio A13VG

 

seria Raider GE
 • MSI Raider GE78HX, Raider GE68HX, Raider GE78 HX 13VG

 

seria Vector GP
 • MSI Vector GP77 13VG, Vector 68HX

 

seria Cyborg
 • MSI Cyborg 15 A12VF

 

seria Alpha
 • MSI Alpha 17 C7VF, Alpha 17 C7VG

 

seria Summit
 • MSI Summit E16 Flip A13VET

 

seria Prestige
 • MSI Prestige 13Evo A13M, Prestige 16 Studio A13VE, Prestige 15 A12SC, Prestige 14 A12SC

 

seria Modern
 • MSI Modern 15 B7M

 

seria Creator
 • MSI Creator Z17 HX Studio A13VFT, Creator Z16 HX Studio B13VGTO
 
seria Katana
 • MSI Katana GF66, Katana 15 B12V, Katana 17 B12V

adres serwisu

                       LaptopFix                              ul.Grójecka 132, 02-390 Warszawa

dane kontaktowe

                       tel: 507 255 608                      mail: serwis@laptopfix.pl

godziny pracy

                  pon - pt.: 10:00–18:00                    sob.: nieczynne