serwis razer warszawa

Serwis Razer Warszawa – Razer to przedsiębiorstwo założone w 2005 roku w San Diego, w stanie Kalifornia –  producent lifestylowego sprzętu dla graczy. Firma Razer oferuje m.in. wysokowydajne laptopy gamingowe Blade, urządzenia peryferyjne, usługi płatności w grach, a także oprogramowanie z którego korzysta ponad 175 milionów użytkowników.  Ponadto znajduje się w światowej czołówce producentów myszy i klawiatur. Trójgłowy wąż będący logo firmy Razer to jeden z najbardziej rozpoznawalnych znaków towarowych w społeczności gier i e-sportu. Bez wątpienia, Razera można uznać za wiodącą markę dla graczy w USA, Europie i Chinach.

 
Serwis laptopów Razer

Hasło reklamowe Razera brzmi: “Od graczy, dla graczy” dlatego w jego ofercie znajdziemy laptopy stricte gamingowe. Seria laptopów Blade to zamknięte w kompaktowej obudowie, wysokiej klasy, wydajne laptopy dla graczy i twórców. Przez wielu uważane za laptopy premium. Jakość wykonania i solidność obudowy, zdecydowanie przemawiają na korzyść Razera.

Jednak nawet najsolidniejszy sprzęt czasem ulega awariom. W LaptopFix Serwis laptopów Warszawa naprawiamy laptopy Razer. Nasi serwisanci posiadają duże doświadczenie w naprawie laptopów tej marki, dlatego będziemy w stanie w krótkim czasie trafnie zdiagnozować usterkę i dokonać naprawy. Doskonale znamy typowe awarie i bolączki większości modeli Razer.

Wstępna wycena naprawy jest darmowa i jest wykonywana zaraz po dostarczeniu laptopa do serwisu. Lubimy jasne sytuacje dlatego Klienci serwisu Razer mogą liczyć na pełną informację o kosztach i czasie realizacji naprawy jeszcze przed realizacją usługi. W LaptopFix Serwis Laptopów Ochota nie będziesz czekał tygodniami na wycenę i naprawę. 

Typowe usterki laptopów Razer to najczęściej uszkodzone gniazda ładownia, uszkodzenia płyty głównej, zwarcia czy awarie układu graficznego. Zadbamy też o prawidłowe chłodzenie. Jeśli układ chłodzenia jest zakurzony i laptop się przegrzewa, zaproponujemy czyszczenie i wymianę pasty na procesorze i układzie graficznym. Tak jak w przypadku laptopów innych producentów usuwamy również inne awarie. Naprawa laptopów Razer to m.in. wymiana klawiatury, matrycy lcd, dysku ssd i innych podzespołów. Pomożemy również w przypadku zalania laptopa. Poniżej przedstawiamy listę oferowanych przez nasz serwis usług.

 

Przykładowe usługi oferowane przez pogwarancyjny serwis Razer Warszawa:

 

Naprawa Razer Warszawa

W serwisie LaptopFix zajmujemy się naprawą laptopów marki Razer. Poniżej przedstawiamy przykładowe modele i oznaczenia laptopów tego producenta. Jeśli jednak nie ma na liście Twojego modelu to jeszcze nic straconego. Zapraszamy z laptopem na darmową wycenę naprawy w 15 minut, a nasi technicy zajmą się resztą.

 

seria Razer Bladeserwis laptopow razer warszawa
  • Razer Blade 14
  • Razer Blade 15
  • Razer Blade 16
  • Razer Blade 17
  • Razer Blade 18
  • Razer Blade Stealth

adres serwisu

                       LaptopFix                              ul.Grójecka 132, 02-390 Warszawa

dane kontaktowe

                       tel: 507 255 608                      mail: serwis@laptopfix.pl

godziny pracy

                  pon - pt.: 10:00–18:00                    sob.: nieczynne