naprawa huawei matebook w50 Warszawa

Technicy LaptopFix Serwis Laptopów każdego dnia spotykają się z usterkami mechanicznymi laptopów i tabletów. Najczęściej są to uszkodzone matryce, obudowy, a także zawiasy. Natomiast w tabletach: ekrany dotykowe i gniazda usb. Potłuczone i rozlane matryce to częsty widok w naszym serwisie. Naprawdę niewiele trzeba aby ten delikatny element budowy laptopa uległ uszkodzenia. Wystarczy upadek z niewielkiej wysokości lub lekkie uderzenie – nawet nie w samą matrycę, a np. w jej w obudowę. I dziś znów o wymianie matrycy słów kilka bo tytuł dzisiejszego wpisu to: Wymiana matrycy w laptopie Huawei MateBook D 15.6 W50.

Huawei MRC-W50 to średnia półka laptopów do wszechstronnego zastosowania. Trzeba przyznać, że jest to bardzo udany model tego producenta. Wygląd i wykonanie obudowy nie pozostawia wiele do życzenia. Schludny, minimalistyczny design, idealnie wpisuje się w aktualne trendy. Smukła, aluminiowa obudowa jest dobrze spasowana, a cieńsze bo mierzące tylko 6 mm boczne ramki matrycy sprawiają, że laptop wygląda na droższy niż jest w rzeczywistości. Klawiatura i touchpad dobrze spełniają swoje zadanie. Brakować może jedynie podświetlenia klawiatury ale przecież nie musi.

 

Naprawa laptopa Huawei MateBook D 15.6 W50 w LaptopFix Serwis Laptopów

Tytułowy laptop dostarczony został do naszego serwisu w Warszawie. Zgłaszana przez Klientkę usterka to pęknięta matryca lcd. Uszkodzona mechanicznie matryca nie wyświetlała obrazu. Ekran był czarny z wyraźnie widocznym pęknięciem. Od razu po przyjęciu zgłoszenia, uszkodzony sprzęt przekazano jednemu z naszych serwisantów w celu wyceny naprawy. W ciągu 15 minut technik sprawdził typ zamontowanej w laptopie matrycy i wycenił naprawę. Dzięki doświadczeniu w tego typu naprawach i dostępowi do wielu typów matryc, byliśmy w stanie zakończyć naprawę w bardzo krótkim czasie. Właścicielka już na drugi dzień odebrała z serwisu przetestowany i w pełni sprawny laptop.

W LaptopFix Naprawa Laptopów, wymiana matrycy w Huawei Matebook to rutynowa czynność. Rozbiłeś matrycę w swoim laptopie Huawei lub występują inne problemy z wyświetlaniem obrazu? Zapraszamy na darmową wycenę naprawy już w 15 minut. Pamiętaj, że brak obrazu, zanikanie czy miganie obrazu, a nawet paski na matrycy nie zawsze muszą oznaczać uszkodzenie samej matrycy lcd. Przyjdź do nas ze swoim laptopem, a za darmowo sprawdzimy gdzie leży przyczyna awarii i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie problemu.

adres serwisu

                       LaptopFix                              ul.Grójecka 132, 02-390 Warszawa

dane kontaktowe

                       tel: 507 255 608                      mail: serwis@laptopfix.pl

godziny pracy

                  pon - pt.: 10:00–18:00                    sob.: nieczynne