wymiana matrycy dell vostro 5471

Wymiana matrycy w laptopie Dell vostro to jedna z wielu usług dostępnych w LaptopFix serwis laptopów Warszawa. Nie jest tajemnicą, że matryca lcd to najdelikatniejsza część każdego laptopa, bardzo podatna na uszkodzenia mechaniczne. Matryca lcd w głównej mierze składa się z warstw szkła, pomiędzy którymi znajduje się ciekły kryształ. Wystarczy lekkie uderzenie lub naprężenie aby matryca pękła. Efekt jak na zdjęciu poniżej czyli kolorowe paski i wielka plama uniemożliwiająca dalsze korzystanie z laptopa. Nie znamy historii powstania tej usterki w laptopie Dell Vostro 5471. Z rozmów z naszymi Klientami wynika, że najczęściej do tego typu uszkodzeń dochodzi na skutek upadku laptopa lub w trakcie jego transportu. Można ratować się przez podłączanie laptopa pod zewnętrzny monitor ale jest to rozwiązanie raczej doraźne. Prędzej czy później matrycę jednak będzie trzeba wymienić na nową.

Laptop Dell Vostro zaraz po zgłoszeniu usterki został przekazany jednemu z techników na serwis. Gdzie laptop został sprawdzony, a naprawa wyceniona. Klient wyraził zgodę na naprawę. Wymiana matrycy w Dell Vostro 5471 odbyła się w ciągu jednego dnia i już na drugi dzień nasz Klient znów mógł się cieszyć w pełni sprawnym laptopem.

 

Wymiana matrycy w serwisie czy samodzielnie?

Sugerujemy skorzystanie z usług profesjonalnego serwisu komputerowego chyba, że wiesz co robisz. Samodzielne próby wymiany matrycy mogą przynieść więcej szkody niż pożytku. Nie raz naprawialiśmy laptopy z uszkodzonymi obudowami, wyrwanymi gniazdami lub uszkodzonymi złączami na płycie głównej po próbach naprawy własnym sumptem. Zdarza się że Klienci przynoszą kompletnie rozkręcone laptopy do ponownego złożenia. Należy mieć również na uwadze, że matryce różnią się między sobą nie tylko przekątną ekranu ale też np. typem złącza, rozdzielczością, czy mocowaniami do montażu. Często producenci w obrębie jednego modelu laptopa montują różne typy matryc tak więc jest ryzyko, że kupiona matryca będzie niekompatybilna. Jeśli więc nie czujesz się na siłach aby samemu wymienić matrycę w swoim laptopie to zapraszamy do LaptopFix Warszawa.

Każdą naszą naprawę poprzedza darmowa wycena. Wycena nie zobowiązuje do zamówienia usługi naprawy, więc gdy stwierdzisz że naprawa nie jest opłacalna, po prostu zrezygnujesz bez ponoszenia żadnych kosztów. Masz problem z matrycą w swoim laptopie? Matryca pękła, wyświetlają się paski, nie ma obrazu, a może obraz miga? Zapraszamy na darmową wyceną naprawy. Serwisanci z wieloletnim doświadczeniem zdiagnozują problem i wycenią naprawę.

 

adres serwisu

                       LaptopFix                              ul.Grójecka 132, 02-390 Warszawa

dane kontaktowe

                       tel: 507 255 608                      mail: serwis@laptopfix.pl

godziny pracy

                  pon - pt.: 10:00–18:00                    sob.: nieczynne