wymian ekranu microsoft surface pro 9

Wymiana ekranu w Surface Pro 9 to jedna z wielu usług, które oferujemy w LaptopFix Serwis Laptopów. Szklany wyświetlacz to najdelikatniejsza część tabletu i naprawdę niewiele potrzeba, żeby go uszkodzić. Upuszczenie tabletu, uderzenie w ekran czy nawet ściśnięcie w torbie podróżnej prawdopodobnie doprowadzi do pęknięcia ekranu / szyby tzw. pajączek i/lub rozlania matrycy lcd. Często nie pomoże nam nawet solidna aluminiowa obudowa czy etui. Niezależnie od rodzaju uszkodzenia – potłuczona szybka czy matryca, wymienić należy cały moduł lcd. Jest to jedna część, fabrycznie sklejona już przez producenta.

 
Naprawa Microsoft Surface Pro 9 w LaptopFix Serwis Laptopów Warszawa

Tablet Microsoft Surface Pro 9 zbudowano na tej samej zasadzie co wszystkie tablety serii Pro. Oznacza to że ekran wklejony jest w obudowę. Nie ma śrubek czy zatrzasków, które znacząco ułatwiłyby i przyśpieszyły całą naprawę. Demontaż modułu wyświetlacza jest czasochłonny i wymaga wiele uwagi. Podczas odklejania ekranu należy uważać by nie zniszczyć obudowy i przede wszystkim nie uszkodzić innych komponentów jak złącza czy tasiemki. Dopiero po odklejeniu ekranu i odpięciu taśmy matrycy i dotyku mamy dostęp do wnętrza tabletu. Następnie usuwamy pozostałości starego kleju i nakładamy nową taśmę montażową. Podłączamy też nowy ekran i sprawdzamy czy obraz wyświetla się prawidłowo oraz czy funkcje dotykowe działają poprawnie na całym ekranie. Dopiero wtedy przystępujemy do wklejenia nowego ekranu.

Jeśli w Twoim Surface Pro 9 konieczna jest wymiana ekranu, występują problemy z wyświetlaniem obrazu lub tablet przestał reagować na dotyk to zapraszamy do LaptopFix Naprawa Laptopów na darmową diagnozę usterki i wycenę naprawy już w 15 minut. Dołożymy wszelkich starań aby naprawa była szybka i skuteczna.

adres serwisu

                       LaptopFix                              ul.Grójecka 132, 02-390 Warszawa

dane kontaktowe

                       tel: 507 255 608                      mail: serwis@laptopfix.pl

godziny pracy

                  pon - pt.: 10:00–18:00                    sob.: nieczynne