wymiana baterii surface go 1824

Surface Go to jak dotąd najmniejszy i najlżejszy Surface od Microsoftu. Bez problemu tablet mieści się w torbie. Można powiedzieć, że jest to złoty środek dla osób szukających urządzenia, które zapewni wydajność laptopa i mobilność tabletu. Tablet wykonany równie solidnie co znacznie droższa seria Surface Pro. Również posiada rozkładaną stopkę, a także dedykowaną klawiaturę oraz rysik. Tablet jest na rynku już od pięciu lat, nic więc dziwnego, że baterie w tych modelach działają dużo krócej niż deklarował to producent w dniu premiery. Jest to normalne zużycie ogniw baterii. Na szczęście taką baterię można wymienić na nową co też z powodzeniem robimy w naszym Serwis Surface Warszawa. Wymiana baterii w Surface Go to jedna oferowanych przez nas usług naprawy tego modelu.

Nie raz już pisaliśmy o puchnących bateriach w tabletach Surface. Opisywaliśmy już na naszym blogu przypadek Surface Pro 4. Tutaj jednak nic takiego nie miało miejsca. Bateria nie spuchła, nie było też przebarwień na matrycy i odklejającego się ekranu. Po prostu, tablet krótko już działał na baterii.

 

Naprawa Surface Surface Go w LaptopFix Serwis Laptopów Warszawa

Wymiana baterii w Surface Go nie jest łatwym zadaniem. Tak samo jak we wszystkich innych tabletach serii Surface ekran jest klejony, a obudowa nie posiada śrubek. To oznacza, że aby otworzyć Surface Go w pierwszej kolejności należy odkleić i wyjąć ekran. Wymaga to odpowiedniego sprzętu ale przede wszystkim wiedzy jak to zrobić i doświadczenia. Najlepiej powierzyć tę pracę profesjonalistom. Niejednokrotnie widzieliśmy już pęknięte przy demontażu ekranu i zniszczoną obudowę. Przebarwienia na matrycy czy nierówne podświetlenie po przegrzaniu w trakcie odklejania, a także ekrany klejone na silikon.

Ekran demontujemy więc z największą ostrożnością, uważając alby nie uszkodzić przy tym delikatnych tasiemek, złącz czy też kamery. Wymiana baterii w Surface Go nie wymaga wyjmowania, radiatora i płyty głównej tak jak tabletach Surface Pro. Tutaj sprawa jest uproszczona. Odklejamy baterię od obudowy, montujemy nową i przyklejamy ekran. Następnie wykonujemy jeszcze testy jakościowe aby upewnić się że bateria jak i reszta funkcji tabletu działa prawidłowo.

Nasi technicy posiadają duże doświadczenie w naprawie tabletów Surface Microsoftu. Szybko i sprawnie poradzą sobie również z wymianą innych podzespołów. Jeżeli Twój tablet Surface uległ uszkodzeniu, zapraszamy na darmową diagnozę i wycenę naprawy do LaptopFix Serwis Laptopów Warszawa. Wstępna diagnoza usterki i wycena naprawy jest u nas zawsze darmowa.

adres serwisu

                       LaptopFix                              ul.Grójecka 132, 02-390 Warszawa

dane kontaktowe

                       tel: 507 255 608                      mail: serwis@laptopfix.pl

godziny pracy

                  pon - pt.: 10:00–18:00                    sob.: nieczynne